Nasza klinika posiada długie doświadczenie w operacjach zaćmy. Potwierdzają to kwalifikacje i doświadczenie naszych specjalistów. Oto nasza kadra:

Profesor dr hab. n. med. Jerzy Szaflik

Jeden z największych autorytetów okulistycznych. Wprowadził na rynek polski nowoczesne techniki operacyjne (fakoemusyfikacja) i jako pierwszy zastosował nowoczesne soczewki wewnątrzgałkowe: toryczne i multifokalne. W 1996 roku założył pierwszy prywatny ośrodek chirurgii refrakcyjnej: Centrum Mikrochirurgii Oka LASER. Profesor Szaflik wykonuje skomplikowane operacje zaćmy u pacjentów jednoocznych a także operacje podwichnietej soczewki. Wykonuje również procedury łączone: jednoczasowe operacje zaćmy i jaskry. U pacjentów z wysoką krótkowzrocznością doszczepia soczewki fakijne.
Zapraszamy na oficjalną stronę profesora - Jerzy Szaflik.

Prof. dr hab n. med. Jacek P. Szaflik

Od 2002 roku związany zawodowo z CMO LASER. Wykonuje operacje zaćmy z zastosowaniem nowoczesnych soczewek torycznych i multifokalnych oraz jaskry (także z wykorzystaniem endoskopu i lasera diodowego - ECP oraz implantu ExPress). Ma największe w Polsce doświadczenie w operacjach zaćmy laserem femtosekundowym. A OD MARCA 2013 PRZEPROWADZA OPERACJE FEMTOFAKOEMULSYFIKACJI ZAĆMY W OKOLASER. 

Dr n. med. Anna Kamińska

Pracuje w naszej klinice od 1996 roku. Jest jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce operatorów  zaćmy (fakoemulsyfikacja) i jaskry (operacje jaskry również  z wykorzystaniem endoskopu i lasera diodowego - ECP oraz implantu ExPress).  Stosuje soczewki multifokalne i toryczne. Wykonuje również jednoczasowe zabiegi usunięcia zaćmy i jaskry. 

Kwalifikacje do zaćmy:

Dr n. med. Wojciech Kołodziejczyk 

Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów od wyliczania soczewek torycznych, multifokalnych i multifokalnych torycznych.

Dr hab. n. med. Justyna Izdebska

zajmuje się wyliczaniem nie tylko standardowych soczewek ale również soczewek torycznych.

Masz pytania do naszych specjalistów? Zadaj je nam na
lub napisz na zacma@okolaser.com.pl

KONTAKT DO NAS

Centrum Mikrochirurgii Oka Laser
Klinika prof. Jerzego Szaflika

00-215 Warszawa
ul. Dolańskiego 2
tel./fax. +48 22 654-68-06
+48 22 654-67-81
+48 22 826 65 66

Filia CMO Laser w Siedlcach

08-110 Siedlce
ul. Aleksandrowska 4
tel. +48 22 654-68-06,
+48 22 654-67-81,
+48 25 631-31-77

© Centrum Mikrochirurgii Oka Laser Klinika prof. Jerzego Szaflika | wszelkie prawa zastrzeżone
     Pozycjonowanie:      IT Holding